Szanowni Mieszkańcy Gminy Busko-Zdrój

W związku przygotowaniem "Planu Adaptacji do zmian klimatu dla Miasta Busko-Zdrój" udostępniamy Państwu ankietę i zapraszamy do udziału w badaniu. Pozyskane opinie z terenu Gminy Busko-Zdrój przyczynią się do dokonania wyboru zestawu działań, mających na celu przystosowanie do zmieniających się warunków klimatycznych. Jednym z działań, które będzie miało wpływ na kształt przygotowywanego dokumentu jest badanie opinii przeprowadzone wśród mieszkańców Gminy Busko-Zdrój.

Adaptacja do zmian klimatu jest długim i bardzo złożonym procesem. Celem działań adaptacyjnych jest zapewnienie odpowiedniego poziomu bezpieczeństwa oraz komfortu życia mieszkańców i użytkowników miasta.

Zachęcamy do podzielenia się własnymi spostrzeżeniami, które mogą korzystnie wpływać na przygotowanie naszego miasta do wyzwań wynikających ze zmian klimatu. Ankietę można wypełnić do 31 lipca 2023 r.

Ankieta jest anonimowa. Jej wyniki wykorzystamy do statystycznego opracowania dokumentu

Prosimy o poświęcenie kilku minut i wypełnienie ankiety znajdującej się pod adresem https://forms.gle/Dzm88eY14iMy9btr5

Dziękujemy!

Dokument źródłowy do pobrania [ pdf ].