Zdjęcie stanowi ilustrację do artykułu dot. briefingu prasowego w UMIG Busko-Zdrój w dn. 4 marca 2022W piątek, 4 marca 2022 r. w Urzędzie Miasta i Gminy w Busku-Zdroju miał miejsce briefing prasowy poświęcony przyznanym funduszom w ramach Programu Inwestycji Strategicznych oraz kolejnym złożonym przez gminę wnioskom.

W spotkaniu uczestniczyli Poseł Krzysztof Lipiec, Radny Rady Powiatu Jan Bartosik oraz gospodarz wydarzenia - Burmistrz Waldemar Sikora. W ramach Programu Inwestycji Strategicznych Gmina Busko-Zdrój stara się o kolejne środki, które posłużą między innymi rozbudowie kanalizacji, poprawie efektywności energetycznej budynków użyteczności publicznej oraz rozbudowie infrastruktury przedszkolnej.

Zachęcamy do obejrzenia video