Od poniedziałku 21 marca 2022r. Miejsko-Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Busku-Zdroju będzie przyjmował wnioski od obywateli Ukrainy, których pobyt na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej jest uznawany za legalny o wypłatę  jednorazowego świadczenia pieniężnego w wysokości 300 zł na osobę.

Wnioski przyjmowane będą w budynku przy ul. Bocznej 6A od poniedziałku do piątku w godzinach od 10.00 do 14.00.

Warunkiem niezbędnym do złożenia wniosku o świadczenia jest posiadanie przez obywatela Ukrainy numeru PESEL.

З понеділка 21.03.2022 року Моніципально-Комунальний Центр Соціального захисту у Бузько-Здруї, прийматиме заяви громадян України, перебування яких на території Республіки Польща вважається законним, на виплату одноразової грошової допомоги у розмірі 300 злотих на особу.

Заявки приймаються в будівлі за адресою: вул. Бочна 6а, м. Бузько-Здруй, з понеділка по пятницю з 10:00 до 14:00.

Необхідною умовою для подання заяви на отримання пільг є наявність у громадян України - номер PESEL.