I sesja Rady Miejskiej w Busku-ZdrojuWe wtorek, 7 maja odbyła się I Sesja Rady Miejskiej w Busku-Zdroju kadencji 2024 - 2029.

W czasie spotkania inauguracyjnego Radni złożyli ślubowanie i w tajnym głosowaniu wybrali Prezydium Rady Miejskiej. Przewodniczącą została Pani Justyna Nurek natomiast Wiceprzewodniczącymi Panowie Jacek Wach i Witold Gajewski.

Ustępujący Burmistrz Waldemar Sikora podziękował za wieloletnią, udaną współpracę, a nowo wybrany Burmistrz Miasta i Gminy Busko-Zdrój Jerzy Szydłowski złożył uroczyste ślubowanie.

Skład osobowy Rady Miejskiej w Busku-Zdroju, a także składy Komisji stałych znajdziecie Państwo w poniższej lokalizacji:

Rada Miejska

Kolejna sesja Rady Miejskiej w Busku-Zdroju odbędzie się 23 maja 2024 r.

Relacja foto z wydarzenia - Daniel Piwowarczyk