bukietSzanowni Państwo,

Przypadający na dzień 27 maja Dzień Samorządu Terytorialnego i Dzień Pracownika Samorządowego to wyjątkowa okazja do złożenia najserdeczniejszych życzeń i gratulacji wszystkim tym, którzy swoją codzienną pracą krzewią ideę samorządności. To prawdziwe święto demokracji lokalnej.

Dziękujemy Pracownikom Urzędu Miasta i Gminy w Busku-Zdroju oraz jednostek podległych. Udowadniacie Państwo, że praca samorządowca to prawdziwa służba, która może być inspirująca, ciekawa i twórcza. Dziękujemy za zaangażowanie i konsekwentne działanie na rzecz naszej gminy.

Dziękujemy byłym i obecnym Radnym Rady Miejskiej w Busku-Zdroju oraz Sołtysom.
Niech Państwa działania nadal przynoszą wspaniałe owoce, będą źródłem satysfakcji, a akceptacja lokalnej społeczności przyniesie motywację do dalszej kreatywnej pracy na rzecz jej rozwoju.

Ze słowami wdzięczności i uznania zwracamy się także do Pracowników samorządowych, Radnych i wszystkich Samorządowców szczebla powiatowego i wojewódzkiego.
Liczymy, że kolejne lata pozwolą nam rozwijać współpracę i podejmować dalsze, wspólne działania na rzecz rozwoju i poprawy życia mieszkańców regionu świętokrzyskiego oraz budowy społeczeństwa obywatelskiego.
Wszystkim Państwu życzymy niesłabnącego zadowolenia z wykonywanych zadań oraz wytrwałości w działaniu dla wspólnego dobra.

Życzymy wszelkiej pomyślności w życiu osobistym

Przewodnicząca
Rady Miejskiej w Busku-Zdroju