Tymczasowa zmiana organizacji ruchu na ul. Grotta

W związku z rozpoczęciem realizacji zadania inwestycyjnego polegającego na przebudowie skrzyżowania ulicy W. Grotta z ulicami Konstantego Miodowicza oraz ks. Krd. Stefana Wyszyńskiego w ramach „Rządowego Funduszu Rozwoju Dróg”, Urząd Miasta i Gminy w Busku-Zdroju informuje o wprowadzeniu od dnia 25.07.2024r tymczasowej organizacji ruchu na ulicy Grotta w Busku-Zdroju.

Zmiana organizacji polegać będzie na wyłączeniu z ruchu ulicy W. Grotta na odcinku od ul. Batorego do ul. Westerplatte w związku z budową skrzyżowania o ruchu okrężnym typu rondo. W trakcie prowadzonych robót budowlanych możliwy będzie jedynie dojazd do wszystkich posesji zlokalizowanych przy w/w ulicach, natomiast pozostały ruch drogowy zostanie skierowany wyznaczonym objazdem tj. ulicami Batorego, Partyzantów, Kazimierza Wielkiego, Jabłoniową, Jodłową, Parkową i Armii Krajowej.

Zaistniałe utrudnienia potrwają do końca bieżącego roku, prosimy kierowców oraz mieszkańców miasta o wyrozumiałość i stosowanie się do oznakowania nowej organizacji ruchu.