loga rozwoj dla ruchu

MAGAZYNY ENERGII DLA GOSPODARSTW DOMOWYCH W GMINIE BUSKO-ZDRÓJ

Gmina Busko-Zdrój zamierza ubiegać się o dofinansowanie do projektu dotyczącego montażu magazynów energii elektrycznej przy istniejących instalacjach fotowoltaicznych dla gospodarstw domowych w ramach programu Fundusze Europejskie dla Świętokrzyskiego 2021-2027 – poziom dofinansowania do 85%.

W związku z powyższym proszę Mieszkańców terenu Miasta i Gminy Busko-Zdrój, zainteresowanych udziałem w projekcie, o składanie stosownych wstępnych deklaracji udziału w projekcie.

Wypełnioną wstępną deklarację należy składać w Urzędzie Miasta i Gminy Busko-Zdrój, al. Mickiewicza 10, 28-100 Busko-Zdrój, pok. Nr 3, w wersji papierowej.

Termin składania ankiet – do 31 października 2024 r.

BURMISTRZ
MIASTA I GMINY BUSKO-ZDRÓJ