...dla rozwoju Województwa Świętokrzyskiego...

OGŁOSZENIE

Gmina Busko-Zdrój informuje, iż w wyniku przeprowadzonego zapytania ofertowego dotyczącego wykonania zadania: Opracowanie Studium Wykonalności dla projektu pn. "Wzrost estetyki i poprawa funkcjonalności przestrzeni publicznej Miasta Busko-Zdrój- etap II", w dniu 05-10-2009 r. zlecono firmie EUROFIN Doradztwo i Szkolenia Sp. z o.o., z siedzibą ul Jałowcowa 18 a, 32-140 Dobczyce- opracowanie powyższego dokumentu.

Projekt jest realizowany w ramach działania 6.1 Wzmocnienie regionalnych i sub-regionalnych ośrodków wzrostu ze środków Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Świętokrzyskiego na lata 2007-2013.

Dokument źródłowy do pobrania [ pdf ].