OGŁOSZENIE

Burmistrz Miasta i Gminy Busko-Zdrój ogłasza I przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż nieruchomości komunalnych.

1. Komunalny lokal mieszkalny oznaczony nr 12 o powierzchni użytkowej 34,00 m2 składający się z 2 pokoi, kuchni, łazienki, przedpokoju oraz pomieszczenia przynależnego – piwnicy o pow. 2,83 m2.    Lokal znajduje się na II piętrze w 20-rodzinnyn, V-kondygnacyjnym budynku mieszkalnym, położonym w Busku-Zdroju na os. Świerczewskiego 4.

2.  Komunalny lokal mieszkalny oznaczony nr 6 o powierzchni użytkowej 52,79 m2 składający się z 2 pokoi, kuchni, łazienki i przedpokoju. Lokal znajduje się na I piętrze w 12-rodzinnyn, II-kondygnacyjnym budynku mieszalnym, położonym w Busku-Zdroju na os. Legionów Polskich 5.

3. Komunalny lokal mieszkalny oznaczony nr 31 o powierzchni użytkowej 33,78 m2 składający się z 1 pokoju, kuchni, łazienki, przedpokoju oraz pomieszczenia przynależnego – piwnicy o pow. 2,83 m2.    Lokal znajduje się na III piętrze w 59-rodzinnyn, V-kondygnacyjnym budynku mieszalnym, położonym w Busku-Zdroju na os. Świerczewskiego 7.

Szczególy postępowania w załączniku [pdf]