O G Ł O S Z E N I E

Burmistrz Miasta i Gminy Busko-Zdrój zaprasza do składania ofert na udostępnienie miejsc handlowych w nowo otwartej Hali Targowej przy ul.Batorego w Busku-Zdroju.

1. Przedmiotem udostępnienia jest 25 przeszklonych pawilonów handlowych o powierzchni po 9,7 m.kw. każdy, 2 przeszklone pawilony handlowe o powierzchni po 9,7 m.kw. każdy z przeznaczeniem na działalność gastronomiczną oraz 8 miejsc o powierzchni po 10 m.kw. każde, na handel owocami, warzywami i innymi płodami rolnymi.
    - pawilony oznaczone numerami: 5, 7, 8, 9, 10, 11, 12 i 13 przeznaczone są na handel artykułami spożywczymi
    - pawilony oznaczone numerami: 6 i 29 przeznaczone są na handel mięsem i jego przetworami
    - pawilony oznaczone numerami: 14, 15, 16, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26 27, 28 i 30 przeznaczone są na handel artykułami przemysłowymi
    - miejsca handlowe oznaczone literami: A, B, C, D, E, F, G i H przeznaczone są na handel owocami, warzywami i innymi płodami rolnymi. (ze względu na szczupłość miejsca nie przewiduje się handlu z samochodów).
  2. Czynsz najmu za udostępnienie pawilonów handlowych ustala się w wysokości nie niższej, niż 250 zł + VAT w stosunku miesięcznym, natomiast czynsz dzierżawy za udostępnienie miejsca handlowego na handel owocami, warzywami i innymi płodami rolnymi ustala się w wysokości nie niższej, niż 170 zł + VAT w stosunku miesięcznym.
  3. Najemcy pawilonów przeznaczonych na handel mięsem i jego przetworami oraz pawilonów gastronomicznych obciążeni będą także kosztami zużycia energii elektrycznej, wody i odprowadzenia ścieków, natomiast najemcy pozostałych pawilonów obciążeni będą kosztami zużycia energii elektrycznej.
  4. Udostępnienie pawilonów i miejsc handlowych nastąpi na podstawie indywidualnych umów zawartych na okres do 3 lat. Pierwszeństwo w udostępnieniu pawilonów i miejsc handlowych przysługuje osobom i podmiotom, które prowadzą działalność gospodarczą na terenie Gminy Busko-Zdrój oraz prowadziły działalność gospodarczą na placu targowym przy ul.Batorego, przed jego remontem.
  5. Oferty na udostępnienie pawilonów i miejsc handlowych należy składać na piśmie w zapieczętowanych kopertach z napisem „Oferta na udostępnienie miejsca na hali targowej" w Biurze Obsługi Interesanta pokój nr 3 Urzędu Miasta i Gminy Busko-Zdrój, ul.Mickiewicza 10 w nieprzekraczalnym terminie do 26 listopada 2014 roku do godz.15.00.
    Oferta powinna zawierać:
    - nazwisko, imię, adres i telefon kontaktowy oferenta
    - rodzaj prowadzonej działalności
    - numer pawilonu lub miejsca handlowego
    - proponowaną wysokość czynszu netto
    - ewentualne oświadczenie o spełnieniu warunków określonych w punkcie 4
    Oferty niekompletne nie będą rozpatrywane.
  6. W przypadku, gdy na jeden pawilon lub miejsce handlowe wpłynie więcej niż jedna oferta, decydować będzie wysokość zaproponowanego czynszu, spełnienie warunków określonych w punkcie 4, a w przypadku ofert równoważnych o wyborze rozstrzygnie losowanie.

Busko-Zdrój, 19 listopada 2014 roku

Dokument do pobrania [ pdf ].