OBWIESZCZENIE
o wyłożeniu do publicznego wglądu projektu dokumentu „Plan Działania dla obszarów bazujących na potencjałach endogenicznych Gminy Busko-Zdrój"

Burmistrz Miasta i Gminy Busko-Zdrój

zaprasza do udziału w konsultacjach społecznych projektu dokumentu „Plan Działania dla obszarów bazujących na potencjałach endogenicznych
Gminy Busko-Zdrój"

Jednocześnie zawiadamiamy wszystkich zainteresowanych o możliwości zapoznania się z projektem dokumentu oraz możliwości składania wniosków, zastrzeżeń i uwag do wyłożonego dokumentu.

Dokumenty wyłożone są do wglądu:
1. w wersji papierowej w Urzędzie Miasta i Gminy Busko-Zdrój ul. Mickiewicza 10, 28-100 Busko-Zdrój w godz. pracy Urzędu, tj. poniedziałek - 8:00 - 16:00, wtorek - piątek -7:00 -15:00.
2. w wersji elektronicznej na stronie internetowej www, umig. busko .pi (załączniki poniżej).

Uwagi i wnioski do Planu Działania mogą być wnoszone w terminie 14 dni od daty ogłoszenia niniejszego zawiadomienia, tj. od 16.01.2017 r. do 30.01.2017 r. Uwagi lub wnioski złożone po upływie terminu pozostaną bez rozpatrzenia.

Uwagi prosimy składać:
1. bezpośrednio w pok. nr 3 (Biuro Obsługi Interesanta) w Urzędzie Miasta i Gminy Busko-Zdrój w godzinach pracy Urzędu.
2. na adres: Urząd Miasta i Gminy Busko-Zdrój, ul. Mickiewicza 10, 28-100 Busko-Zdrój,
3. drogą mailową na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. z dopiskiem „Konsultacje społeczne - Projekt Plan Działania".

Organem właściwym do rozpatrywania uwag i wniosków jest Burmistrz Miasta i Gminy Busko-Zdrój.

Załączniki:
1. Plan Działania dla obszarów bazujących na potencjałach endogenicznych Gminy Busko-Zdrój (Projekt 1.0) [pdf]
2. Formularz uwag [pdf] [docx]

Dokument źródłowy do pobrania [ pdf ].