Informacja podsumowująca przeprowadzone konsultacje społeczne
projektu dokumentu Plan Działania dla obszarów bazujących na potencjałach endogenicznych Gminy Busko-Zdrój

Konsultacje społeczne projektu dokumentu pn.: Plan Działania dla obszarów bazujących na potencjałach endogenicznych Gminy Busko-Zdrój odbyły się w terminie od dnia 16.01.2017 r. do dnia 30.01.2017 r. w następujących formach:

1. Zbierania uwag i wniosków w formie papierowej oraz elektronicznej
z wykorzystaniem formularza konsultacyjnego. Wypełnione czytelnie formularze można było dostarczyć:
a) drogą elektroniczną na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. wpisując w tytule „Konsultacje społeczne - Projekt Plan Działania",
b) drogą korespondencyjną na adres Urzędu Miasta i Gminy Busko-Zdrój, ul. Mickiewicza 10, 28-100 Busko-Zdrój, z dopiskiem: „Konsultacje społeczne - Projekt Plan Działania",
c) bezpośrednio do pok. nr 3 (Biuro Obsługi Interesanta) w Urzędzie Miastai Gminy Busko-Zdrój w godzinach pracy Urzędu.

Formularz zgłaszania uwag oraz projekt dokumentu pn.: Plan Działania dla obszarów bazujących na potencjałach endogenicznych Gminy Busko-Zdrój, dostępne były od 16.01.2017 r.:
– w wersji papierowej w Urzędzie Miasta i Gminy Busko-Zdrój, ul. Mickiewicza 10, 28-100 Busko-Zdrój w pokoju nr 3, w godzinach pracy Urzędu;
– w wersji elektronicznej na oficjalnej stronie internetowej Gminy Busko-Zdrój (w zakładce Ogłoszenia).

W trakcie konsultacji społecznych w wyznaczonym terminie łącznie wpłynęło 13 uwag. Wszystkie uwagi, które wpłynęły elektronicznie (10 uwag) podpisane były czytelnie imieniem i nazwiskiem oraz złożone zostały na formularzu konsultacyjnym i zostały rozpatrzone. Dodatkowo 3 uwagi zgłoszone zostały na roboczym spotkaniu Komitetu Rewitalizacji powołanego Zarządzeniem nr 191/ 2016 Burmistrza Miasta i Gminy Busko-Zdrój z dnia 21 października 2016 r. – uwagi zostały uwzględnione. Ponadto wprowadzono do treści dokumentu korekty edytorskie.

Rejestr zbiorczego zestawienia zgłoszonych w ramach konsultacji uwag wraz z informacja o ich przyjęciu bądź odrzuceniu, przedstawiony został w załączniku 1.
W związku ze specyfiką zgłoszonych uwag uzupełniono i poprawiono projekt dokumentu pn.: Plan Działania dla obszarów bazujących na potencjałach endogenicznych Gminy Busko-Zdrój.

Busko-Zdrój, 07-02-2017 r.

Rejestr wprowadzonych zmian [ docx ].
Plan Działania dla obszarów bazujących na potencjałach endogenicznych Gminy Busko-Zdrój [ pdf ].