Informacja
na temat wyników zasięgnięcia opinii w przedmiocie zmiany nazw ulic/osiedla w Busku-Zdroju.

W dniach 03-06. 04. 2017 roku odbyły się spotkania konsultacyjne na których uprawnieni wyrażali opinię co do zaproponowanych nowych nazw ulic mających obecnie nazwy: ul. Armii Ludowej, ul. Gwardii Ludowej, ul. 12 Stycznia oraz osiedla Świerczewskiego.

Wyniki głosowania:

Lp. Obecna nazwa ulicy/osiedla Nazwa proponowana ulicy/osiedla Ilość oddanych głosów ważnych
1 Armii Ludowej Jesionowa 3
Lawendowa 7
Brzoskwiniowa 0
2 Gwardii Ludowej Wesoła 7
mjr Henryka Dobrzyńskiego-Hubala 1
Owocowa 2
3 12 Stycznia Parkowa 12
Eugeniusza Budzyńskiego 0
Hugona Kołłątaja 0
4 Świerczewskiego Jana III Sobieskiego 28
Orła Białego 79
gen. Stanisława Maczka 5

Dokumenty do pobrania:
Informacja [ pdf ].
Protokół z przebiegu zasięgnięcia opinii w przedmiocie zmiany nazw ulic/osiedla w Busku-Zdroju [ pdf ].