Busko-Zdrój, dnia 25.04.2017r.

Obwieszczenie

Informuję, że przy drogach powiatowych na terenie poszczególnych Sołectw gminy Busko-Zdrój, w ramach bieżącego utrzymania, wykonywane są prace polegające na wycince krzaków i odrostów z poboczy, skarp i dna rowów. Prace te są realizowane w ramach obowiązków statutowych oraz zgodnie z obowiązującymi w tym zakresie przepisami prawa.

W przypadku wyrażenia chęci wykonania powyższych prac tj. wycinki krzaków i odrostów z pasa drogowego oraz uporządkowania pasa drogowego przez mieszkańców gmin i właścicieli nieruchomości we własnym zakresie, prosimy o zgłoszenie zainteresowanych do Obwodu Drogowego nr 1 w Busku Zdroju tel. 41 370-16-46 lub 604-981-492.

Dokument źródłowy do pobrania [ pdf ].