OGŁOSZENIE

Burmistrz Miasta i Gminy w Busku-Zdroju ponowienie ogłasza otwarty konkurs na. „Projekt i wykonanie murali promocyjnych z okazji 730-lecia lokacji miasta Busko-Zdrój" które zostaną namalowane na ogrodzeniu placu opałowego KZC "Ponidzie" na osiedlu Sikorskiego 42.

Prace konkursowe wraz z Kartą zgłoszeniową i kosztorysem realizacji należy przesłać w nieprzekraczalnym terminie do 6.11.2017 r.

Zarządzenie + Regulamin w sprawie zmiany Zarządzenia NR 117/2017 Burmistrza Miasta i Gminy Busko-Zdrój z dnia 24 sierpnia 2017r. w sprawie ogłoszenia otwartego konkursu pn. "Projekt i wykonanie murali promocyjnych z okazji 730 - lecia lokacji miasta Busko-Zdrój" [ pdf ].