Busko - Zdrój, dnia 6 grudnia 2017 r.

PRZ.0761.56.2017

Urząd Miasta i Gminy w Busku -Zdroju
Urząd Miasta i Gminy w Stopnicy
Urzędy Gmin
-wszystkie z terenu powiatu buskiego-

Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Busku - Zdroju informuje, że w dniu 27 listopada br. została zainaugurowana przez MSWiA oraz KG PSP druga edycja kampanii społecznej pod nazwą: „CZAD I OGIEŃ. OBUDŹ CZUJNOŚĆ".

W związku z powyższym zwracamy się z prośbą o zamieszczenie informacji i materiałów na temat w/w kampanii na stronach internetowych urzędu.

Materiały merytoryczne w postaci prezentacji, plakatów itp. dostępne są pod podanym adresem internetowym: „http://www.straz.gov. pl/porady/bezpieczenstwo_pozarowe_w_domu"

Dokument źródłowy do pobrania [ pdf ].