z dnia 19 stycznia 2018 roku
Burmistrz Miasta i Gminy Busko-Zdrój
ogłasza
otwarty konkurs ofert na realizację zadań publicznych
w 2018 roku

Wsparcie zadań publicznych w zakresie:

1. 1) Ochrona i promocja zdrowia, w tym działalność lecznicza w rozumieniu ustawy z dnia 15 kwietnia 2011 r. o działalności leczniczej (Dz. U. z 2016 r. poz. 1638 z późn. zm.):
    a) Prowadzenie opieki paliatywnej skierowanej do pacjentów przewlekle oraz nieuleczalnie chorych, zamieszkałych na terenie gminy Busko-Zdrój;
    b) Pozostałe zadania publiczne z zakresu Ochrony i promocji zdrowia, w tym działalności leczniczej w rozumieniu ustawy z dnia 15 kwietnia 2011 r. o działalności leczniczej (Dz. U. z 2016 r. poz. 1638 z późn. zm.).
  2. Działalność na rzecz osób niepełnosprawnych.
  3. Pomocy społecznej, w tym pomocy rodzinom i osobom w trudnej sytuacji życiowej oraz wyrównywania szans tych rodzin i osób.
  4. Działalności na rzecz osób w wieku emerytalnym.
  5. Promocji i organizacji wolontariatu.
  6. Podtrzymywania i upowszechniania tradycji narodowej, pielęgnowania polskości oraz rozwoju świadomości narodowej, obywatelskiej i kulturowej.
  7. Działalności na rzecz dzieci i młodzieży, w tym wypoczynku dzieci i młodzieży.
  8. Kultury, sztuki, ochrony dóbr kultury i dziedzictwa narodowego.

Wykaz zadań oraz regulamin konkursu znajduje się na stronie internetowej Biuletynu Informacji Publicznej Urzędu Miasta i Gminy w Busku-Zdroju http: //bip.umig.busko.pl w dziale „Ogłoszenia".

Dodatkowych informacji udziela:

Wydział Oświaty, Promocji i Infrastruktury Społecznej Urzędu Miasta i Gminy w Busku-Zdroju, III piętro, pokój nr 44, tel. (41) 370-52-37, 81 lub 07 w godz. od 7:00 do 15:00, a w poniedziałki w godz. od 8:00 do 16:00.

Termin składania ofert upływa w dniu 12 lutego 2018 r. o godz. 16:00.

Dokument źródłowy do pobrania (ogłoszenie + zarządzenie) [ pdf ].

Wzór oferty [ docx ].

Wzór sprawozdania częściowego końcowego [ docx ].