Busko-Zdrój 6 - 03 - 2018 r.

Znak: GKNŚR.6840.44.7.2017

INFORMACJA
o unieważnieniu pierwszego przetargu ustnego nieograniczonego na sprzedaż nieruchomości

Burmistrz Miasta i Gminy Busko-Zdrój informuje, że unieważnia przeprowadzony w dniu 16 listopada 2017 roku pierwszy przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż nieruchomości położonej w miejscowości Szaniec, oznaczonej w ewidencji gruntów nr 659/1 i 659/4.

Powodem unieważnienia przetargu jest decyzja znak:KIE.WKUR.51.353.2017.KPI.14 z dnia 14 lutego 2018r. wydana przez Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa oddz. w Kielcach o braku możliwości uzyskania zgody na nabycie przedmiotowej nieruchomości przez wyłonionego w drodze przetargu nabywcę.

Informację o unieważnieniu przetargu zamieszcza się na stronie internetowej Urzędu Miasta i Gminy Busko-Zdrój w Biuletynie Informacji Publicznej, na tablicach ogłoszeń Urzędu oraz w prasie.

Dokument źródłowy do pobrania [ pdf ].