Busko-Zdrój 2018.08.22

Znak: GKNŚR.6845.180.2018

ZAWIADOMIENIE
O WYNIKACH PRZETARGU

Burmistrz Miasta i Gminy Busko-Zdrój informuje, że w dniu 21 sierpnia 2018 roku o godzinie 1000, w siedzibie tut. Urzędu, odbył się przetarg na dzierżawę pawilonów handlowych nr: 1-2, 25-26 i 31-32, położonych w Busku-Zdroju przy ul. 1 Maja na działce oznaczonej w ewidencji gruntów 413/6.

W odpowiedzi na ogłoszenie o przetargu wpłynęły trzy oferty:

a) jedna na dzierżawę pawilonu handlowego nr 1-2, która spełniła wszystkie warunki określone w ogłoszeniu i została dopuszczona do uczestnictwa w przetargu,
b) jedna na dzierżawę pawilonu handlowego nr 31-32, która spełniła wszystkie warunki określone w ogłoszeniu i została dopuszczona do uczestnictwa w przetargu,
c) jedna dzierżawę pawilonu handlowego nr 25-26, która nie spełniła warunków określonych i podanych w ogłoszeniu zapraszającym do składania ofert z dnia 30.07.2018r.

Cena wywoławcza czynszu dzierżawnego za jeden pawilon handlowy - 250,00 zł + 23% VAT w stosunku miesięcznym.

Najwyższa cena osiągnięta w przetargu na dzierżawę pawilonu handlowego nr 1-2 – 360,00 zł netto.
Najwyższa cena osiągnięta w przetargu na dzierżawę pawilonu handlowego nr 31-32 – 310,00 zł netto.

Oferta na dzierżawę pawilonu handlowego nr 25-26 została odrzucona z uwagi na braki formalne.

Umowy dzierżawy zostaną zawarte z osobami, które zaproponowały najwyższą stawkę netto miesięcznego czynszu dzierżawnego tj. z Panią Urszulą Molnar i Panią Kingą Kozieł.

Dokument źródłowy do pobrania [ pdf ].