OBWIESZCZENIE

Burmistrz Miasta i Gminy Busko-Zdrój, działając na podstawie art. 19 ust. 6 ustawy z dnia 10 kwietnia 1997 r. Prawo energetyczne (t. j. Dz.U. 2021 poz. 716 ze zm.),

zawiadamia,

że dokonuje się wyłożenia do publicznego wglądu „Aktualizacji Projektu założeń do planu zaopatrzenia w ciepło, energię elektryczną i paliwa gazowe dla Gminy Busko-Zdrój do roku 2036”.

Dokumentacja „Aktualizacji Projektu założeń do planu zaopatrzenia w ciepło, energię elektryczną i paliwa gazowe dla Gminy Busko-Zdrój do roku 2036” jest dostępna do wglądu w terminie do 21 dni od dnia publicznego ogłoszenia tj. od dnia 6 lipca 2021 r. do dnia 27 lipca 2021 r. w Urzędzie Miasta i Gminy w Busku-Zdroju, ul. Adama Mickiewicza 10, 28-100 Busko-Zdrój, pokój nr 10, w godzinach urzędowania, a także w formie elektronicznej na stronie www.umig.busko.pl

W związku z powyższym informuję, że w terminie 21 dni od daty wywieszenia niniejszego obwieszczenia można zapoznać się z dokumentacją, a także składać do Burmistrza Miasta i Gminy Busko-Zdrój uwagi i wnioski w Urzędzie Miasta i Gminy w Busku-Zdroju, ul. Adama Mickiewicza 10, 28-100 Busko-Zdrój, pokój nr 10, w godzinach urzędowania, od dnia 6 lipca 2021 r. do dnia 27 lipca 2021 r. w jeden z poniższych sposobów:

• w formie pisemnej na adres Urzędu Miasta i Gminy w Busku-Zdroju, ul. Mickiewicza 10, 28-100 Busko-Zdrój;
  • ustnie do protokołu;
  • za pomocą środków komunikacji elektronicznej na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Uwagi i wnioski powinny zawierać imię, nazwisko lub nazwę jednostki organizacyjnej oraz przedmiot uwagi lub wniosku.

Dokument źródłowy do pobrania [ pdf ].