logo RP2

W związku z realizacją przez Gminę Busko-Zdrój
Projektu pn. „Malucholandia czyli aktywni rodzice to szczęśliwe dzieci”
w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Świętokrzyskiego
na lata 2014-2020 Oś Priorytetowa 8. Rozwój edukacji i aktywne społeczeństwo,
Poddziałanie 8.1.1. Zwiększanie dostępu do opieki nad dziećmi do lat 3.

Wartość projektu: 528 726,30 zł
Dofinansowanie projektu: 449 417,35 zł
Okres realizacji Projektu: 01.07.2022 – 30.06.2023

Projekt finansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

Informujemy, iż rekrutacja uzupełniająca do Publicznego Żłobka „Malucholandia” w Busku-Zdroju zostaje przedłużona do dnia 9 września 2022 roku - odbywać się będzie w Publicznym Żłobku „Malucholadia” w Busku-Zdroju z siedzibą:
Ul. Różana 2; 28-100 Busko-Zdrój.

Do uczestnictwa w rekrutacji uprawnione są osoby opiekujące się dziećmi od 20 miesiąca do ukończenia 3 roku życia, które posiadają orzeczenie o stopniu niepełnosprawności - potwierdzona orzeczeniem o niepełnosprawności lub o stopniu niepełnosprawności lub orzeczeniem równoważnym w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 27 sierpnia 1997 r. o rehabilitacji zawodowej i społecznej oraz zatrudnieniu osób niepełnosprawnych (t. j. Dz. U. z 2021 r. poz. 573, z późn. zm.) oraz powracające/lub wchodzące na rynek pracy po przerwie związanej z urodzeniem i/lub wychowaniem dziecka/ci, które zgłoszą chęć uczestnictwa w Projekcie poprzez wypełnienie i złożenie Formularza rekrutacyjnego oraz spełniając kryteria obligatoryjne wymienione w Regulaminie rekrutacji i uczestnictwa w Projekcie dostępnym poniżej:

Dokumenty do pobrania:

Ogłoszenie [ pdf ]
Regulamin rekrutacji [ pdf ].
Załącznik nr 1 - formularz rekrutacyjny [ docx ].
Załącznik nr 2 - oświadczenie o statusie na rynku pracy [ pdf ].
Załącznik nr 3 - deklaracja uczestnictwa w projekcie [ pdf ].
Załącznik nr 4 - RODO [ pdf ].