Herb Buska

BURMISTRZA MIASTA I GMINY BUSKO-ZDRÓJ
w sprawie przeprowadzenia wyborów do Gminnej Rady Seniorów
w Busku - Zdroju II Kadencji na lata 2022-2026

Informuję, iż w związku z przeprowadzoną weryfikacją zgłoszeń do Gminnej Rady Seniorów w Busku - Zdroju II kadencji na lata 2022-2026 stwierdza się, że do Urzędu Miasta i Gminy w Busku - Zdroju wpłynęło jedno zgłoszenie.

Zgłoszenie wpłynęło w wyznaczonym terminie i spełnia wymagania formalne.

W związku z powyższym na podstawie uchwały Nr XVII/233/2016 Rady Miejskiej w Busku - Zdroju z dnia 21.04.2016 r. w sprawie powołania Gminnej Rady Seniorów w Busku - Zdroju z późn. zm. oraz Zarządzenia Nr 199/2022 Burmistrza Miasta i Gminy Busko - Zdrój z dnia 07.09.2022 r. w sprawie zarządzenia wyborów do Gminnej Rady Seniorów w Busku - Zdroju II kadencji na lata 2022-2026 z późn. zm. wobec zgłoszenia mniej niż 11 kandydatów zarządza się zgłaszanie kandydatów do Rady do 30 listopada 2022 r.

Dokument źródłowy do pobrania [ pdf ].