Busko-Zdrój, 15.12.2022 r.

Znak:GNWR.6140.22.2022

ZAPYTANIE OFERTOWE

Burmistrz Miasta i Gminy Busko-Zdrój zaprasza do złożenia ofert na:
świadczenie w pierwszym kwartale 2023 roku kompleksowych usług w zakresie usuwania z dróg i terenów publicznych na terenie gminy Busko-Zdrój rannych zwierząt poszkodowanych w wyniku zdarzeń losowych, dalszego ich leczenia bądź poddania eutanazji, a także asystowania funkcjonariuszom Straży Miejskiej podczas wyłapywania agresywnych bezdomnych psów.

Opis przedmiotu zamówienia:

1. Przedmiotem niniejszego zamówienia jest usługa polegająca na:
- usuwaniu z dróg i terenów publicznych na terenie gminy Busko-Zdrój rannych zwierząt poszkodowanych w wyniku zdarzeń losowych;
- dalszego ich leczenia bądź poddania eutanazji;
- asystowaniu funkcjonariuszom Straży Miejskiej podczas wyłapywania agresywnych psów.
2. Wykonanie przedmiotu umowy przez Zleceniobiorcę odbywać się będzie na podstawie zgłoszeń przekazywanych przez:
- Straż Miejską w Busku-Zdroju;
- Policję;
- Straż Pożarną;
- pracownika Wydziału Gospodarki Nieruchomościami Nadzoru Właścicielskiego i Rolnictwa.
3. Zleceniobiorca zobowiązany jest realizować otrzymane zgłoszenia niezwłocznie po ich otrzymaniu.
4. Zleceniobiorca winien być dyspozycyjny także w godzinach nocnych, w święta i dni wolne od pracy.
5. Zleceniobiorca zapewni sprzęt oraz środki techniczne niezbędne do realizacji zadania.
6. Zleceniobiorca będzie przedkładał miesięczne sprawozdania z realizacji zadania na wzorze stanowiącym załącznik do umowy.
7. Okres realizacji niniejszego zadania: styczeń – marzec 2023 roku.

Termin i warunki składania ofert:
1. Termin składania ofert: do 28 grudnia 2022 roku do godziny 15:00.
2. Oferty należy składać w Biurze Obsługi Interesanta Urzędu Miasta i Gminy w Busku-Zdroju al. Mickiewicza 27 lub ul. Różana 2 w godz. 8:00 - 16:00 w poniedziałki oraz w godz. 7:00 - 15:00 od wtorku do piątku, w zamkniętej kopercie z adnotacją: „Oferta na świadczenie w pierwszym kwartale 2023 roku kompleksowych usług w zakresie usuwania z dróg i terenów publicznych na terenie gminy Busko-Zdrój rannych zwierząt poszkodowanych w wyniku zdarzeń losowych, dalszego ich leczenia bądź poddania eutanazji, a także asystowania funkcjonariuszom Straży Miejskiej podczas wyłapywania agresywnych psów”.
3. Oferty należy składać na załączonym druku.

Oferta powinna zawierać:
1. Oznaczenie oferenta:
- nazwę firmy, adres siedziby, NIP i REGON oraz numer telefonu.
2. Datę sporządzenia oferty.
3. Proponowaną stawkę miesięczną brutto za świadczenie usługi, o której mowa w zapytaniu ofertowym.
4. Podpis oferenta lub osoby przez niego upoważnionej i dokument potwierdzający udzielenie upoważnienia.
Ww. dane są obowiązkowe. Oferta nie spełniająca wymogów określonych w punktach
1-4 zostanie odrzucona.

Wybór oferty:
1. Otwarcie ofert nastąpi w dniu 29 grudnia 2022 roku w pokoju nr 14 Urzędu Miasta i Gminy w Busku-Zdroju ul. Różana 2 o godz. 10:00.
2. Kryterium wyboru najlepszej oferty:
- 100% proponowana cena wykonania usługi.

Dodatkowe informacje:
1. Dopuszcza się możliwość prowadzenia negocjacji ceny z podmiotem, który złożył najkorzystniejszą ofertę.
2. Szczegółowych informacji udziela się w siedzibie Urzędu Miasta i Gminy w Busku-Zdroju ul. Różana 2 , w godzinach pracy Urzędu lub telefonicznie, tel. 41/ 370-52-62, 41/ 370-52-68.
3. O wynikach zapytania ofertowego Oferenci zostaną powiadomieni pisemnie.

Niniejsze ogłoszenie podlega podaniu do publicznej wiadomości poprzez wywieszenie przez okres 14 dni na tablicach ogłoszeń w UMiG Busko-Zdrój oraz zamieszczenie w internecie na stronie Biuletynu Informacji Publicznej Urzędu Miasta i Gminy Busko-Zdrój - http://bip.umig.busko.pl.

Dokument źródłowy do pobrania [ pdf ].

Wzór oferty [ pdf ]