Kielce, 2023.07.10

SKO.PZ-71 /4946/654/2023

OBWIESZCZENIE

Na podstawie art. 53 ust.l ustawy z dnia 27 marca 2003r. o planowaniu i zagospodarowaniu przestrzennym (Dz.U. z 2023r., poz. 977 )

zawiadamiam,

iż Samorządowe Kolegium Odwoławcze w Kielcach decyzją z dnia 10.07.2023r. Znak jw. Uchyliło w całości decyzję Burmistrza Miasta i Gminy Busko-Zdrój z dnia 28.04.2023r. Znak: BUS.6733.2.2023 o odmowie ustalenia lokalizacji inwestycji celu publicznego dla inwestycji polegającej na: budowie stacji bazowej telefonii komórkowej P4 „BUS3304A" wraz z niezbędną infrastrukturą techniczną w skład której wejdzie: wieża telekomunikacyjna (wraz z instalacja odgromową) o wysokości 55,95m n.p.t, anteny sektorowe (12 szt.), anteny radiolinii (3 szt.), wewnętrzna linia zasilająca, system antenowy wraz z okablowaniem łączącym wszystkie elementy, kanalizacja teletechniczna, kanalizacja teletechniczna na potrzeby przyłącza światłowodowego, urządzenia zasilające, sterujące i nadawczo-odbiorcze, na działkach oznaczonych nr ewid. 3/1, 3/2, położonych w Broninie, gm. Busko-Zdrój (szczegółowa lokalizacja 50° 28' 09.5" N, 20° 44' 37. 7" E), a sprawę przekazało do ponownego rozpoznania.

Z treścią w/w rozstrzygnięć strony postępowania mogą zapoznać się w siedzibie Urzędu Miasta i Gminy Busko-Zdrój.

Obwieszczenie zostaje wywieszone na tablicy ogłoszeń w siedzibie Samorządowego Kolegium Odwoławczego w Kielcach oraz zostaje opublikowane w Biuletynie Informacji Publicznej SKO w Kielcach, na okres 14 dni.

Obwieszczenie zostaje także wywieszone na okres 14 dni na tablicy ogłoszeń w siedzibie Urzędu Miasta i Gminy Busko-Zdrój, w Biuletynie Informacji Publicznej Urzędu Miasta i Gminy Busko-Zdrój oraz w inny dotychczas zwyczajowo przyjęty sposób w danej miejscowości.

Po upływie 14 dni od daty wywieszenia obwieszczenia decyzja zostaje uznana za doręczoną.

Dokument źródłowy do pobrania [ pdf ].