Informacja dla poszkodowanych mieszkańców

uszkodzenie budynku mieszkalnego - deszcz nawalny

Burmistrz Miasta i Gminy Busko-Zdrój informuje, że mieszkańcy u których w budynkach mieszkalnych wystąpiły szkody spowodowane przez niekorzystne zjawiska atmosferyczne – deszcz nawalny w dniu 10.06.20024 r. mogą składać wnioski o szacowanie szkód w tych budynkach, w terminie do dnia 27 czerwca 2024 r. w Biurze Obsługi Interesanta Urzędu Miasta i Gminy w Busku-Zdroju, al. Mickiewicza 10 osobiście lub na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Wniosek o szacowanie szkód wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych, niezbędnych do przeprowadzenia procedury szacowania szkód muszą być czytelnie podpisane przez właściciela/pełnomocnika właściciela (w przypadku pełnomocnika, do wniosku należy dołączyć właściwe pełnomocnictwo) budynku mieszkalnego.

Dokument źródłowy do pobrania [ pdf ].

Wniosek o oszacowanie szkód wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych [ pdf ]