W sprawie określenia wstępnej lokalizacji przystanków autobusowych na terenie Gminy Busko-Zdrój w miejscowościach Radzanów i Żerniki Górne (druk nr VI/75/2024).

W sprawie zmiany uchwały Nr XIII/154/2011 Rady Miejskiej w Busku-Zdroju z dnia 29 grudnia 2011 r. dotyczącej przekształcenia zakładu budżetowego pod nazwą: Miejski Dworzec Autobusowy w Busku-Zdroju w jednostkę budżetową pod nazwą: Zakład Usług Komunalnych w Busku-Zdroju oraz likwidacji jednostki budżetowej pod nazwą: Zarząd Zieleni Miejskiej w Busku-Zdroju (druk nr VI/76/2024).

W sprawie wyrażenia zgody na sprzedaż nieruchomości komunalnej (druk nr VI/77/2024).

W sprawie wyrażenia zgody na zawarcie kolejnych umów dzierżawy i najmu na okres do 3 lat (druk nr VI/78/2024).

W sprawie zmiany Uchwały Nr LVIII/704/2023 Rady Miejskiej w Busku-Zdroju z dnia 16 marca 2023 r. w sprawie ustalenia wysokości opłaty za pobyt i maksymalnej wysokości opłaty za wyżywienie dziecka w Publicznym Żłobku „Malucholandia” w Busku – Zdroju oraz warunków częściowego zwolnienia od ponoszenia opłat (druk nr VI/79/2024).

W sprawie zmiany uchwały Nr XLVII/554/2022 Rady Miejskiej w Busku-Zdroju z dnia 26 maja 2022 r. w sprawie powołania Młodzieżowej Rady Miasta i Gminy w Busku-Zdroju oraz nadania jej statutu (druk nr VI/80/2024).