W sprawie zmiany Wieloletniej Prognozy Finansowej Gminy Busko-Zdrój na lata 2024-2040 (druk nr VII/89/2024).

W sprawie zmiany budżetu Gminy Busko-Zdrój na 2024 rok (druk nr VII/90/2024).

W sprawie wyrażenia zgody na zawarcie umowy o świadczenie usług w zakresie publicznego transportu zbiorowego o charakterze użyteczności publicznej z operatorem publicznego transportu zbiorowego na linii komunikacyjnej w gminie Busko-Zdrój w ramach Funduszu rozwoju przewozów autobusowych o charakterze użyteczności publicznej w 2024 roku (druk nr VII/91/2024).

W sprawie zmiany uchwały nr XXII/313/2016 Rady Miejskiej w Busku-Zdroju z dnia 20 października 2016 r. w sprawie wyrażenia zgody na udzielenie bonifikaty od opłat rocznych z tytułu trwałego zarządu (druk nr VII/92/2024).

W sprawie wyrażenia zgody na sprzedaż nieruchomości komunalnej (druk nr VII/93/2024).

W sprawie ogłoszenia jednolitego tekstu uchwały w sprawie określenia zasad nabycia, zbycia, obciążania oraz wydzierżawiania i wynajmowania na okres dłuższy niż trzy lata nieruchomości stanowiących własność Gminy Busko-Zdrój (druk nr VII/94/2024).

W sprawie ogłoszenia jednolitego tekstu uchwały w sprawie ustalenia zasad tworzenia nazewnictwa ulic, placów i innych terenowych obiektów publicznych na terenie Gminy Busko-Zdrój oraz przyjęcia wykazu nazw ulic, placów i osiedli na terenie miasta Busko-Zdrój (druk nr VII/95/2024).

W sprawie zmiany uchwały Nr XXXI/353/09 Rady Miejskiej w Busku-Zdroju z dnia 24 września 2009r. w sprawie przystąpienia Gminy Busko-Zdrój do tworzonego Stowarzyszenia „LGR Świętokrzyski Karp” (druk nr VII/96/2024).

W sprawie zmiany uchwały Nr XII/165/2008 Rady Miejskiej w Busku-Zdroju z dnia 31.01.2008 w sprawie przystąpienia Gminy Bysko-Zdrój do tworzenia Stowarzyszenia Buska Lokalna Grupa Działania „Słoneczny Lider” (druk nr VII/97/2024).

W sprawie udzielenia dotacji na prace konserwatorskie, restauratorskie i roboty budowlane przy zabytkach ruchomych i nieruchomych, wpisanych do rejestru zabytków, zlokalizowanych na terenie gminy Busko-Zdrój w ramach Rządowego Programu Odbudowy Zabytków (druk nr VII/98/2024).