Busko-Zdrój dnia 09.01.2013r.

Znak: RSID.7021.1.2013.KD

ZAPROSZENIE DO ZŁOŻENIA OFERTY

Gmina Busko–Zdrój w trybie zapytania ofertowego (ZO) zgodnie z Zarządzeniem Nr 67/2007 Burmistrza Miasta i Gminy z dnia 20 lipca 2007r zaprasza do złożenia oferty cenowej.

Przedmiotem zamówienia jest:

Przedmiot zamówienia obejmuje świadczenie usług w zakresie obsługi eksploatacyjnej oczyszczalni wód deszczowych zlokalizowanych na terenie miasta Busko-Zdrój. Usługa dotyczy czyszczenia, dokonywania przeglądów okresowych oraz wywozu i utylizacji odpadów z obiektów, które są w chwili obecnej na etapie eksploatacji jak również tych, które są na etapie realizacji i zostaną oddane do użytku w 2013 roku. Szczegółowy zakres usług zawarto w Warunkach Udzielenia Zamówienia (WUZ) oraz we wzorze Umowy, które stanowią załącznik nr 1 i nr 2 do niniejszego zapytania ofertowego.

Dokumenty do pobrania:

Zaproszenie do do złożenia oferty [ pdf ].
Warunki udzielenia zamówienia [ pdf ].
Załącznik (oświadczenie) [ pdf ] [ doc ].
Wzór umowy [ pdf ].