Busko-Zdrój dnia 21.01.2013r.

Znak: RSID.7011.1.1.2013

ZAPROSZENIE DO ZŁOŻENIA OFERTY

Gmina Busko–Zdrój w trybie zapytania ofertowego (ZO) zgodnie z Zarządzeniem Nr 67/2007 Burmistrza Miasta i Gminy z dnia 20 lipca 2007r zaprasza do złożenia oferty cenowej.

1. Przedmiot zamówienia :
1.1 Przedmiotem zamówienia jest wykonanie projektu budowlano-wykonawczego dla zadań:
1. Przebudowa kolektora kanalizacji deszczowej średnicy 500mm na os. Generała Andersa w Busku-Zdroju.
2.Rozbudowa sieci kanalizacji deszczowej na os. Kościuszki w Busku-Zdroju.

2.    Przedmiotem zamówienia jest usługa polegająca na:
2.1. Wykonaniu dokumentacji budowlano-wykonawczej w zakresie:
a) przebudowy kolektora kanalizacji deszczowej średnicy 500mm na os. Gen. Andersa w Busku-Zdroju długości około 300m,
b) rozbudowy sieci kanalizacji deszczowej na os. Kościuszki w Busku-Zdroju z przyłączami do wpustów ulicznych długości około 250m,
2.2. Wykonaniu projektu wykonawczego uszczegóławiającego projekt budowlany celem     realizacji przez Wykonawcę robót,
2.3. Opracowaniu przedmiaru robót i kosztorysu inwestorskiego – dla w/w zadań,
2.4. Opracowaniu szczegółowej specyfikacji technicznej wykonania i odbioru robót – dla w/w zadań.

Dokumenty do pobrania:

Zaproszenie [pdf]
Załacznik 1 [doc]
Załacznik 2 [pdf]
Załacznik 3 [pdf]
Załacznik 4 [pdf]

Informacja o wyborze najkorzystniejszej oferty [ pdf ].