Zaproszenie do złożenia oferty

Burmistrz Miasta i Gminy Busko-Zdrój, ul. Mickiewicza 10, 28-100 Busko-Zdrój zaprasza do złożenia oferty na wykonanie opinii związanej z prowadzonym postępowaniem administracyjnym w sprawie zalewania gospodarstwa położonego w Kazimierzy Małej gm. Kazimierza Wielka wodami opadowymi spływającymi z drogi powiatowej.

Opis przedmiotu zamówienia:

Przedmiotem zamówienia jest wykonanie opinii, która w sposób jednoznaczny określi pierwotny przebieg i parametry rowów odwadniających działki i pas drogowy drogi powiatowej Jakuszowice – Rogów na wysokości działki oznaczonej w rejestrze gruntów numerem Nr 407/1 w Kazimierzy Małej gm. Kazimierza Wielka wraz z odprowadzeniem tych wód do odbiornika, a także dokonanie oceny czy możliwe jest przywrócenie stanu poprzedniego na gruncie obszaru objętego opracowaniem.

Długość odcinka terenu będącego przedmiotem opracowania szacuje się na ok. 200 metrów.

Opinia powinna uwzględniać dotychczasowe rozstrzygnięcia Samorządowego Kolegium Odwoławczego w Kielcach w w/w sprawie.

Dokumenty do pobrania:
Zaproszenie do złożenia oferty [ pdf ].