Busko Zdrój ,2013-11-28

Znak:GNMW. 6830.11.2013

ZAPROSZENIE

Burmistrz Miasta i Gminy w Busku Zdroju zaprasza do składania pisemnych ofert dotyczących dokonania czynności technicznych w postępowaniu rozgraniczeniowym nieruchomości położonych we wsi Mikułowice gm. Busko - Zdrój oznaczonych w ewidencji gruntów numerami działek: działki 657/3 z działkami 656 i 657/2 - wszystkie działki stanowią współwłasności osób fizycznych.

Oferty mogą składać Wykonawcy posiadający uprawnienia zawodowe do wykonywania samodzielnych funkcji w dziedzinie geodezji i kartografii w zakresie podziałów i rozgraniczeń nieruchomości.

Dokumenty do pobrania:
Zaproszenie do złożenia oferty [ pdf ].