Busko-Zdrój, dn.07.01.2014 r.

Znak:PWZU.III.0340.3.2014

ZAPYTANIE OFERTOWE

dotyczy usługi zakwaterowania i wyżywienia uczestników kolonii podczas XI wymiany polsko-ukraińskiej na terenie Buska-Zdroju.

I. Zamawiający

Gmina Busko-Zdrój
Adres: ul. Mickiewicza 10, 28-100 Busko-Zdrój,
Telefon / fax: 41 370 52 00 / 41 370 52 90
NIP 655-187-96-46

II. Opis przedmiotu zamówienia

Na podstawie Zarządzenia Burmistrza Miasta i Gminy Busko-Zdrój Nr 67/2007 z późniejszymi zmianami oraz w oparciu o art. 4 ust. 8 ustawy z dnia 29 stycznia 2004 r. Prawo zamówień publicznych (Dz. U. z 2013 r. poz.907, 984 oraz 1047) Gmina Busko-Zdrój zaprasza do składania ofert na następujące usługi:

Lp. Nazwa usługi Termin  Liczba osób  Uwagi
 1. Zakwaterowanie 14.07. – 01.08. 2014r.  41 brak
 2. Wyżywienie 14.07. – 01.08. 2013r.  41 14.07 – tylko kolacja
01.08 – tylko śniadanie oraz suchy prowiant dla 21 osób

Wartość zamówienia nie przekracza równowartości kwoty 14 000 euro, według średniego kursu złotego w stosunku do euro, który zgodnie z aktualnym Rozporządzeniem Prezesa Rady Ministrów wynosi 4,2249 zł.

Informacja o wyborze najkorzystniejszej oferty [ pdf ].

III. Specyfikacja istotnych warunków zamówienia:

• Typ pokoju: wieloosobowy (preferowane 2, 3, 4 – osobowe) oddzielne dla młodzieży i opiekunów a dodatkowo oddzielne dla młodzieży ukraińskiej i polskiej oraz chłopców i dziewcząt.
  • Preferowane są łazienki w pokojach, ale dopuszcza się zbiorowe łazienki i toalety w obrębie piętra, oddzielne dla dziewcząt i chłopców.
  • Wyżywienie: kuchnia własna (preferowana) lub catering.
  • Preferowane będą obiekty w obrębie których istnieje własne boisko, zieleń lub plac przystosowany do gry w piłkę, badmintona etc.

IV. Opis sposobu przygotowania oferty

Oferta powinna zawierać propozycję cenową brutto: jednostkowo w zakresie zakwaterowania, jednostkowo w zakresie wyżywienia oraz kwotę łączną za całość zamówienia.

V. Miejsce i termin składania ofert

Oferty należy złożyć w formie pisemnej w zapieczętowanej kopercie opatrzonej opisem: „Zapytanie ofertowe na wykonanie usługi zakwaterowania uczestników buskich kolonii podczas XI edycji wymiany polsko-ukraińskiej PWZU.III.0340.3.2014" w terminie do 3-go lutego 2014 r. do godz. 15:00, pocztą lub osobiście w siedzibie Zamawiającego.

VI. Informacje dotyczące wyboru najkorzystniejszej oferty

1. Zamawiający dokona oceny ofert na podstawie kryterium cenowego oraz dodatkowych preferencji ujętych w punkcie III.
  2. O wyborze najkorzystniejszej oferty Zamawiający powiadomi niezwłocznie wszystkie podmioty, które wezmą udział w postępowaniu.

VII. Dodatkowe informacje

Osobą upoważnioną do udzielania ewentualnych wyjaśnień związanych z przedmiotem zapytania ofertowego jest pani Anna Makowska, tel. 41 370 52 31 lub mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Zamawiający zastrzega sobie możliwość:

• rezygnacji z wyboru ofert bez podania przyczyny,
  • zmiany terminu wykonania usług,
  • zmiany warunków umowy na podstawie odpowiedniego aneksu.

Dokumenty do pobrania:
Zaproszenie do złożenia oferty [ pdf ].