Busko-Zdrój, 2014-01-28

Znak:GNMW.6830.16.2013

ZAPROSZENIE

Burmistrz Miasta i Gminy Busko - Zdrój zaprasza do składania pisemnych ofert dotyczących dokonania czynności technicznych w postępowaniu  rozgraniczeniowym nieruchomości położonych w Zbludowicach gm. Busko - Zdrój oznaczonych w ewidencji gruntów i budynków numerami działek: 292/6 o pow. 1,6975 ha z działkami 282 o pow. 0,0997 ha i działką 284 o pow. 0,1176 ha - stanowiącymi własność osób fizycznych. Oferty mogą składać Wykonawcy posiadający uprawnienia zawodowe do wykonywania samodzielnych fonkcji w dziedzinie geodezji i kartografii w zakresie podziałów i rozgraniczeń nieruchomości.

Dokumenty do pobrania:
Zaproszenie do złożenia oferty [ pdf ].