Busko - Zdrój, 2014-02-13

Znak:GNMW.6830.11.7.2013

ZAPROSZENIE

Burmistrz Miasta i Gminy Busko - Zdrój zaprasza do składania pisemnych ofert dotyczących dokonania czynności technicznych w postępowaniu rozgraniczeniowym nieruchomości położonych w Mikułowicach gm. Busko - Zdrój oznaczonych w ewidencji gruntów i budynków numerami dziatek: 657/3 o pow. 1,2879 ha z działkami 656 i 657/2 -stanowiącymi własność osób fizycznych.
Oferty mogą składać Wykonawcy posiadający uprawnienia zawodowe do wykonywania samodzielnych fonkcji w dziedzinie geodezji i kartografii w zakresie podziałów i rozgraniczeń nieruchomości.

Dokumenty do pobrania:
Zaproszenie do złożenia oferty [pdf]