Busko Zdrój ,2014-03-11

Znak:GNMW.6830.16.2013

ZAPROSZENIE

Burmistrz Miasta i Gminy w Busku Zdroju zaprasza do składania pisemnych ofert dotyczących dokonania czynności technicznych w postępowaniu rozgraniczeniowym nieruchomości położonej w Zbludowicach gm. Busko - Zdrój oznaczonej numerem działki 292/6 o pow. 1,6975 ha ( stanowiącej własność osób fizycznych ) z działkami 282 i 284 (własność osób fizycznych).

Oferty mogą składać Wykonawcy posiadający uprawnienia zawodowe do wykonywania samodzielnych funkcji w dziedzinie geodezji i kartografii w zakresie opracowań do celów prawnych , podziałów i rozgraniczeń nieruchomości.

Dokumentacja dla zleceniodawcy: wynikająca z ustawy z dnia 17 maja 1989 roku Prawo geodezyjne i kartograficzne i rozporządzenia Ministrów Spraw Wewnętrznych i Administracji oraz Rolnictwa i Gospodarki Żywnościowej z dnia 14 kwietnia 1999 roku w sprawie rozgraniczania nieruchomości.

Termin opracowania dokumentacji: postępowanie administracyjne - terminy wynikające z kodeksu postępowania administracyjnego oraz ustawy Prawo geodezyjne i kartograficzne.

Podana cena powinna zawierać podatek VAT. Kryterium oceny oferty: cena 100%.

Oferty w zamkniętej kopercie opatrzonej hasłem: „Rozgraniczenie nieruchomości - dz. 292/6 - Zbludowice obręb 43" należy złożyć w Biurze Obsługi Interesanta Urzędu Miasta i Gminy w Busku Zdroju, pokój 3 w terminie do dnia 2014-03 - 24 do godz. 12:00. Oferty złożone po tym terminie zostaną zwrócone składającemu bez otwierania. Otwarcie i ocena ofert nastąpi w dniu 2014 - 03 - 24 o godz.14:00 w siedzibie UMiG Al. Mickiewicza 10 pokój nr 13.

Oferenci mogą uczestniczyć przy otwarciu ofert. W/w czynności dokona Naczelnik Wydziału Gospodarki Mieniem i Nadzoru Właścicielskiego Urzędu Miasta i Gminy w Busku Zdroju lub upoważniony przez niego pracownik.

Umowa na wykonanie dokumentacji zostanie zawarta z tym spośród oferentów spełniających warunki określone w zaproszeniu , który zaoferuje najniższą cenę. W umowie zostaną określone warunki płatności i kary umowne . Zapraszający zastrzega sobie prawo odstąpienia od podpisania umowy bez podania przyczyn.

Ponieważ szacowana przez Zamawiającego wartość za opracowanie projektu podziału nie będzie przekraczać kwoty 14 000 EURO, wobec powyższego zgodnie z art. 4, pkt 8 ustawy z dnia 29 stycznia 2004r. prawo zamówień publicznych nie będą miały zastosowania przepisy tej ustawy.

Dokument źródłowy do pobrania [ pdf ].