Zapytanie ofertowe PWZU.III.042.9.2014
na wykonanie usługi zakwaterowania dla potrzeb realizacji projektu
pn. „Wsparcie samorządu Chmielnika w Obwodzie Winnickim na Ukrainie w dążeniach do zracjonalizowania gospodarki wodno-ściekowej, z uwzględnieniem polityki ekologicznej UE" (nr projektu 54/2014/M)
Program MSZ RP: Polska Pomoc Rozwojowa 2014

z dnia 14.04.2014 r.

Gmina Busko-Zdrój zaprasza do składania ofert zgodnie z poniższą specyfikacją:

1. Rodzaj zakwaterowania: kwatera wspólna złożona co najmniej z 3 oddzielnych sypialni, w tym dwóch pojedynczych i jednej podwójnej, co najmniej jednej łazienki oraz kuchni lub aneksu kuchennego przystosowanego do regularnego przygotowywania posiłków. Atutem będzie dodatkowy salon z TV oraz możliwość zaparkowania samochodu.
Kwatera powinna być położona na terenie Gminy Busko-Zdrój, w lokalizacji zapewniającej łatwy dojazd do miasta zarówno samochodem jak i komunikacją publiczną.

2. Sposób dokonania wyceny:

Całkowita wartość zamówienia = (cena noclegu brutto x 3 osoby x 25 noclegów) + (cena brutto ewentualnego dokwaterowania jednej osoby w sypialni dwuosobowej x 25 noclegów).

3. Termin realizacji zamówienia: 05 – 30. maja 2014 r. przy czym 05 maja jest dniem przyjazdu gości natomiast 30.05 jest dniem opuszczenia przez nich kwatery.

4. Forma płatności: przelewem w terminie 14 dni od wykonania umowy i wystawienia faktury VAT.

5. Do złożenia oferty uprawnieni są Wykonawcy, którzy:

1. wykonują działalność gospodarczą w zakresie objętym przedmiotem zamówienia,
  2. posiadają doświadczenie w świadczeniu podobnych usług,
  3. dysponują zasobami gwarantującymi jakość oraz terminowość wykonania zamówienia.

6. Do oferty należy załączyć:

1. formularz ofertowy, stanowiący załącznik do niniejszego zapytania,
  2. zdjęcia kwatery (sypialnie, kuchnia, łazienka) lub też link do galerii na stronie internetowej obiektu.

7. Kompletne oferty zostaną ocenione przez Zamawiającego zgodnie z kryterium cenowym.

8. Sposób przygotowania oferty:

1. Wykonawca może złożyć jedną ofertę w formie pisemnej
  2. Oferty należy składać w zamkniętych kopertach opisanych: „Zapytanie ofertowe na wykonanie usługi zakwaterowania dla potrzeb realizacji projektu 54/2014/M z programu Polska Pomoc Rozwojowa PWZU.III.042.9.2014".

9. Termin składania ofert:

Oferty należy złożyć w terminie do 23.04.2014 r. do godz. 15.00 osobiście lub pocztą na adres: Gmina Busko-Zdrój, ul. Mickiewicza 10, 28-100 Busko-Zdrój (decyduje data i godzina wpływu).

10. Osobą upoważnioną do udzielania wyjaśnień związanych z przedmiotem zapytania ofertowego jest koordynator projektu, p. Anna Makowska (tel. 41 370 52 31)

11. O wyborze najkorzystniejszej oferty Zamawiający powiadomi niezwłocznie wszystkie zainteresowane podmioty.

12. Zamawiający zastrzega sobie możliwość:

1. inspekcji oferowanej kwatery przed podpisaniem umowy,
  2. dodatkowego negocjowania cen,
  3. rezygnacji z wyboru ofert bez podania przyczyny.

Dokumenty do pobrania:
Zaproszenie do złożenia oferty [ pdf ].
Formularz ofertowy [ pdf ].