Busko-Zdrój dnia 25.08.2014r.

Znak: RSID.7021.13.2014.KD

ZAPROSZENIE DO ZŁOŻENIA OFERTY

Zamówienie o wartości poniżej 30.000 Euro

Gmina Busko–Zdrój w trybie zapytania ofertowego (ZO) zgodnie z Zarządzeniem Nr 51/2014 Burmistrza Miasta i Gminy Busko-Zdrój z dnia 6 maja 2014r zaprasza do złożenia oferty cenowej.

Przedmiotem zamówienia jest:

Przedmiot zamówienia obejmuje hydrodynamiczne wyczyszczenie miejskiej sieci kanalizacji deszczowej na terenie miasta Busko-Zdrój w zakresie:.

Zadanie nr 1: Ulica Broniewskiego i Korczaka w Busku-Zdroju, a w tym:

a) hydrodynamiczne wyczyszczenie odcinka kanału deszczowego średnicy 300mm wypełnionego osadem do 1/3 wysokości średnicy, długości około 170,0 m
b) hydrodynamiczne wyczyszczenie odcinka kanału deszczowego średnicy 500mm wypełnionego osadem do 1/3 wysokości średnicy, długości około 90,0 m
c) wykonanie inspekcji kamerą TV odcinka kanału deszczowego średnicy 300mm długości około 260,0 m.
d) wywóz odpadów na wysypisko na odległość do 20km.

Zadanie nr 2: Ulica Armii Ludowej w Busku-Zdroju, a w tym:

a) hydrodynamiczne wyczyszczenie odcinka kanału deszczowego średnicy 1000mm wypełnionego osadem do 1/2 wysokości średnicy długości około 100 m
b) wykonanie inspekcji kamerą TV odcinka kanału deszczowego średnicy 1000mm długości około 100 m.
c) wywóz odpadów na wysypisko na odległość do 20km

Dokumenty do pobrania:
Zaproszenie do złożenia oferty [ pdf ].
Formularz ofertowy (załącznik nr 1) [ pdf ] [ odt ].
Mapa (załącznik nr 2) [ pdf ].