Busko-Zdrój, 2015-02-11

Znak:GKŚR.6232.2.1.2015

Zaproszenie do złożenia oferty

W związku z prowadzeniem zadania: Realizacja w 2015 roku: „Programu usuwania wyrobów zawierających azbest z terenu Gminy Busko-Zdrój na lata 2011-3032", na podstawie Uchwały Nr VIII/100/2011 Rady Miejskiej w Busku-Zdroju z dnia 21 czerwca 2011 r. przyjmującej „Programu usuwania wyrobów zawierających azbest z terenu gminy Busko-Zdrój na lata 2011 – 2032", zapraszam do złożenia oferty na wykonanie Załadunku, wywozu oraz unieszkodliwienia wyrobów zawierających azbest na nieruchomościach znajdujących się na terenie gminy Busko-Zdrój, stanowiących własność osób fizycznych.

Dokumenty do pobrania:
Zaproszenie do złożenia oferty [ pdf ].
Formularz ofertowy [ pdf ].
Wzór umowy [ pdf ].