"... dla rozwoju Województwa Świętokrzyskiego ..."

Busko – Zdrój, 2015-03-16

Znak: RSID-2222/460/4/39/4/2015

Gmina Busko–Zdrój w trybie zapytania ofertowego (ZO) zgodnie z Zarządzenia Burmistrza Miasta i Gminy nr 51/2014 z dnia 6 maja 2014 o udzielenie zamówienia publicznego o wartości szacunkowej netto nie przekraczającej kwoty wyrażonej w złotych równowartości 30 000euro zaprasza do złożenia oferty cenowej.

Zakres zamówienia obejmuje:

Opracowanie ekspertyzy technicznej konstrukcji nawierzchni granitowej na ulicy Mickiewicza w Busku Zdroju wykonanej w ramach zadania „Zmiana zagosp0odarowania terenu przestrzeni publicznej ulicy Mickiewicza i ulicy Poprzecznej wraz z infrastrukturą techniczną w ramach przedsięwzięcia: Wzrost estetyki i poprawa funkcjonalności przestrzeni publicznej Miasta Busko-Zdrój – etap I".

Dokumenty do pobrania:
Zaproszenie do złożenia oferty [ pdf ].
Formularz ofertowy [ pdf ] [ doc ].
Wzór umowy [ pdf ].