Busko-Zdrój 07.07.2015

RSID/7011.7R/2015

ZAPROSZENIE DO ZŁOŻENIA OFERTY CENOWEJ

Gmina Busko-Zdrój jako inwestor zadania inwestycyjnego pn. „Wzrost gospodarczy uzdrowiska Busko-Zdrój poprzez rozwój potencjału endogenicznego i zwiększenie dostępu do zasobów naturalnych" z a prasz a do złożenia oferty cenowej na wykonanie map do celów projektowych w skali 1:500 n/w terenu na terenie miasta i gminy Buska-Zdrój.

Przedmiot zamówienia:

Zamówienie polegać będzie na wykonaniu map sytuacyjno-wysokościowych do celów projektowych w skali 1:500 pasa terenu szerokości 60 m pod rurociąg wody mineralnej, solanki i wody siarczkowej na odcinku od działki nr. 559/2 zlokalizowanej na Wełczu Przemysłowym do obecnej Rozlewni Wód Mineralnych przy ul. Rzewuskiego w Busku-Zdroju . [ wg. załączonej orientacji]. Mapy należy wykonać w 3 egz. w wersji papierowej i w wersji elektronicznej.

Dokumenty do pobrania:
Zaproszenie do złożenia oferty [ pdf ].
Formularz ofertowy [ pdf ].
Umowa [ pdf ].
Oświadczenie [ pdf ].