Busko-Zdrój, dnia 05-01-2016r.

Znak: RSID.0411.1.2.2016

Zaproszenie do złożenia oferty cenowej

Gmina Busko–Zdrój w trybie zapytania ofertowego (ZO) zgodnie z Zarządzeniem Burmistrza Miasta i Gminy nr 51/2014 z dnia 6 maja 2014 o udzielenie zamówienia publicznego o wartości szacunkowej netto nie przekraczającej kwoty wyrażonej w złotych równowartości 30 000 euro z a p r a s z a do złożenia oferty cenowej na opracowanie Studiów Wykonalności dla projektów:

1. „Rozwój infrastruktury edukacyjnej w Gminie Busko-Zdrój"
  2. „Zaspokajanie potrzeb społecznych poprzez zwiększenie zasobów mieszkań socjalnych"
  3. „Zagospodarowanie terenów zielonych na terenie miasta Busko-Zdrój" w ramach zadania budżetowego pn.: "Rozwój społeczno-gospodarczy, fizyczny i przestrzenny Miasta Busko-Zdrój poprzez działania rewitalizacyjne."

Dokumenty do pobrania:
Zaproszenie do złożenia oferty [ pdf ].
Formularz ofertowy [ pdf ] [ doc ].
Oświadczenie [ pdf ] [ doc ].
Wykaz wykonywanych usług [ pdf ] [ doc ].
Wykaz osób przewidzianych do realizacji zamówienia [ pdf ] [ doc ].
Opis przedmiotu zamówienia [ pdf ] [ pdf ] (2016.01.12).
Projekt umowy [ pdf ] [ pdf ] (2016.01.12).

Informacja o wyborze najkorzystniejszej oferty [ pdf ].