Busko-Zdrój dnia 04.03.2016r.

Znak: RSID.7013.3.7.2016

ZAPROSZENIE DO ZŁOŻENIA OFERTY
Zamówienie do 30 000 Euro

Gmina Busko-Zdrój w trybie zapytania ofertowego (ZO) zgodnie z Zarządzeniem Nr 51/2014 Burmistrza Miasta i Gminy Busko-Zdrój z dnia 6 maja 2014r zaprasza do złożenia oferty cenowej.

1. Przedmiot zamówienia :

1.1.Przedmiotem zamówienia jest wykonanie usługi w zakresie pełnienia nadzoru archeologicznego podczas realizacji robót budowlanych na inwestycji Budowa ulicy łączącej ul. Młyńską z ul. Siesławską w Busku-Zdroju w ramach zadania inwestycyjnego pn: „Usprawnienie systemu komunikacyjnego na terenie Gminy Busko-Zdrój poprzez budowę ulicy łączącej ul. Młyńską z ul. Siesławską przebudowę ulic Jasnej, Promyk, Jodłowej oraz przebudowę dróg gminnych położonych na terenie sołectwa Mikułowice”..

1.2. Szczegółowy zakres usługi określają następujące dokumenty:
a) Wzór umowy – Załącznik nr 2 do ZO.
b) Dokumentacja projektowa – Załącznik nr 3 do ZO.

Pełny tekst zaproszenia [pdf]

1. Formularz ofertowy [pdf]