Busko-Zdrój, dnia 27-04-2016r.

Znak: RSID.0411.6.1.2016

Zapytanie ofertowe / Zaproszenie do złożenia oferty cenowej

Gmina Busko–Zdrój w trybie zapytania ofertowego (ZO) zgodnie z Zarządzeniem Burmistrza Miasta i Gminy nr 51/2014 z dnia 6 maja 2014 o udzielenie zamówienia publicznego o wartości szacunkowej netto nie przekraczającej kwoty wyrażonej w złotych równowartości 30 000 euro z a p r a s z a do złożenia oferty cenowej na opracowanie Studiów Wykonalności dla projektów, które stanowią przedmiot zamówienia:

1. „Wzrost gospodarczy uzdrowiska Busko-Zdrój poprzez rozwój potencjału endogenicznego i zwiększenie dostępu do zasobów naturalnych",
  2. „Rozwój społeczno-gospodarczy, fizyczny i przestrzenny miasta Busko-Zdrój poprzez działania rewitalizacyjne".

Dokumenty do pobrania:
Zaproszenie do złożenia oferty [ pdf ].
Formularz ofertowy [ pdf ] [ doc ].
Oświadczenie [ pdf ] [ doc ].
Wykaz usług [ pdf ] [ doc ].
Wykaz osób [ pdf ] [ doc ].
Opis przedmiotu zamówienia [ pdf ].
Wzór umowy [ pdf ].

Informacja o wyborze najkorzystniejszej oferty [ pdf ].