Busko-Zdrój, dnia 21.06.2016 r.

Znak: RSID.7011.5.2016

ZAPROSZENIE DO ZŁOŻENIA OFERTY CENOWEJ
Zamówienie do 30 000 Euro

Gmina Busko-Zdrój w trybie zapytania ofertowego (ZO) zgodnie z Zarządzeniem Nr 51/2014 Burmistrza Miasta i Gminy Busko-Zdrój z dnia 6 maja 2014r zaprasza do złożenia oferty cenowej na wykonie zadania pn.:

"Budowa oświetlenia ulicznego na terenie gminy Busko-Zdrój"

Realizowanego w ramach zadań budżetowych:

1. „Rozbudowa oświetlenia ulicznego w miejscowości Siesławice".
2. „Przebudowa ul. Kusocińskiego w Busku - Zdroju polegająca na budowie linii kablowej oświetlenia ulicznego".

Przedmiot zamówienia:

Przedmiotem zamówienia jest opracowanie dokumentacji projektowej budowlano wykonawczej budowy oświetlenia ulicznego na terenie gminy Busko-Zdrój dla zadań:

a) Przebudowa drogi powiatowej nr 0084T oraz drogi gminnej nr.dz. 60 w sołectwie Siesławice -gmina Busko-Zdrój polegająca na budowie linii kablowej oświetlenia ulicznego.
b) Przebudowa drogi gminnej ul. Kusocińskiego na terenie miasta Busko-Zdrój polegająca na budowie linii kablowej oświetlenia ulicznego.

Dokumenty do pobrania:
Zaproszenie do złożenia oferty [ pdf ].
Formularz ofertowy [ pdf ].
Wykaz wykonanych usług [ pdf ].
Załączniki graficzne [ pdf ].
Wzór umowy [ pdf ].

Informacja o wyborze najkorzystniejszej oferty [ pdf ].