Gmina  Busko–Zdrój w trybie zapytania ofertowego (ZO) zgodnie z Zarządzeniem Burmistrza Miasta i Gminy nr 117/2016 z dnia 6 lipca 2016 o udzielenie zamówienia publicznego o wartości szacunkowej netto nie przekraczającej kwoty wyrażonej w złotych równowartości 30 000euro zaprasza do złożenia oferty cenowej.

Zakres zamówienia obejmuje: Opracowanie dokumentacji technicznej dla zadania pn. „Budowa Parku Linowego na terenie zielonym o charakterze parkowo-leśnym pn.Małpi Gaj”

Zaproszenie [pdf]
Załącznik nr 1 [pdf] – Formularz oferty
Załącznik nr 2 [pdf] – Wzór umowy
Załącznik nr 3 [pdf] – Oświadczenie Wykonawcy
Załącznik nr 4 [pdf] – Inwentaryzacja istniejącego drzewostanu
Załącznik nr 5 [pdf] – fragment Miejscowego Planu Zagospodarowania Przestrzennego dla Południowej części obszaru Miasta Busko-Zdrój

Informacja o wyborze najkorzystniejszej oferty [ pdf ].