Busko–Zdrój, 17.01.2017r.

Znak: RSID.7011.15.7.1.2015.2017

Zaproszenie do złożenia oferty cenowej

Gmina Busko–Zdrój w trybie zapytania ofertowego (ZO) zgodnie z Zarządzeniem Burmistrza Miasta i Gminy Nr 221/2016 z dnia 22 grudnia 2016 roku o udzielenie zamówienia publicznego o wartości szacunkowej netto nie przekraczającej kwoty wyrażonej w złotych równowartości 30 000 euro zaprasza do złożenia oferty cenowej.

I.    Zakres zamówienia obejmuje:
1.  Opracowanie projektu budowlano-wykonawczego w zakresie doboru i usytuowania interaktywnych urządzeń edukacyjnych (np. w postaci elementów małej architektury) na terenie zieleni parkowej w Busku-Zdroju, których zadaniem będzie uczyć, bawić oraz przyswajać wiedzę nad prawami natury dla wszystkich grup wiekowych w ramach zadania „Zagospodarowanie Nowego Parku–edukacja prozdrowotnie i rekreacyjnie o wodzie”. Interaktywne urządzenia powinny być dobrane z dziedziny hydrostatyki lub w połączeniu z innej dziedziny zaproponowanej przez Oferenta.

Pełny tekst zaproszenia (dokument źródłowy)  [pdf]

Załączniki:
1. Załącznik nr 1 – Formularz oferty [pdf]
2. Załącznik nr 2 – Wzór umowy określający szczegółowy zakres przedmiotu zamówienia [pdf]
3. Załącznik nr 3 – Oświadczenie Wykonawcy [pdf]
4. Załącznik nr 4 – Projektowane zagospodarowanie działki 91/1 wraz z mapą do celów projektowych [pdf]

Zawiadomienie o wyborze najkorzystniejszej oferty [pdf]