Busko-Zdrój, dn.03.02.2017r.

Znak: RSID.7011.15.12.1.2015.2017

ZAPROSZENIE DO ZŁOŻENIA OFERTY CENOWEJ

Gmina Busko–Zdrój zgodnie z Zarządzeniem Burmistrza Miasta i Gminy Nr 221/2016 z dnia 22 grudnia 2016 roku o udzielenie zamówienia publicznego o wartości szacunkowej netto nie przekraczającej kwoty wyrażonej w złotych równowartości 30 000 euro zaprasza do złożenia oferty cenowej w trybie zapytania ofertowego (ZO).

I. Przedmiot zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest wykonanie dokumentacji projektowej i kosztorysowej dot. poszerzenia istniejącej kładki dla pieszych, łączącej zabytkowy park zdrojowy z nowym parkiem w Busku-Zdroju. W/w kładka jest zlokalizowana na "Cieku od Buska".

Zadanie zostanie zrealizowane w ramach projektu „Poprawa dostępu do zabytków w bezpośredniej bliskości miejsca wykorzystania zasobów endogenicznych – Parku Zdrojowego, Łazienek i Kaplicy św. Anny” oraz w ramach zadania budżetowego pn. „Wzrost gospodarczy uzdrowiska Busko-Zdrój poprzez rozwój potencjału endogenicznego i zwiększenie dostępu do zasobów naturalnych”.

Pliki do pobrania:
Zaproszenie do złożenia oferty cenowej [pdf]

Załączniki:
1. Załącznik nr 1 – Formularz oferty [pdf]
2. Załącznik nr 2 – Wzór umowy określający szczegółowy zakres przedmiotu zamówienia [pdf]
3. Załącznik nr 3 – Oświadczenie Wykonawcy [pdf]
4. Załącznik nr 4 –  Lokalizacja kładki [pdf]