Busko-Zdrój, dnia 12.06.2017 r.

Znak: RSID.7051.28.2017

ZAPROSZENIE DO ZŁOŻENIA OFERTY CENOWEJ

Gmina Busko-Zdrój, jako Inwestor z a p r a s z a do złożenia oferty cenowej na wykonanie zadania pn. „Boisko sportowe – wykonanie piłkochwytów w miejscowości Młyny w ramach realizacji funduszu sołeckiego w Gminie Busko-Zdrój".

Przedmiot zamówienia:

Wykonanie dwóch piłkochwytów długości 25,0m x wysokości 4,0m, rozstaw słupów ~ 4,2 m. Piłkochwyty wysokości 4,0m, (po zamontowaniu), słupy stalowe ocynkowane i lakierowane, (profil 80x80x3mm) do mocowania na boiska zewnętrzne, z tuleją w ilości 14 sztuk. Do montażu piłkochwytów należy użyć 4 sztuk stężeń górnych. Piłkochwyt wykonany z siatki bezwęzłowej- polipropylen, gr. 4,0 mm oko 100x100mm + okucia montażowe.

Dokumenty do pobrania:
Zapytanie ofertowe [ pdf ].
Załącznik nr 1 - formularz ofertowy [ pdf ] [ doc ].
Załącznik nr 2 - oświadczenie [ pdf ] [ doc ].
Załącznik nr 3 - wzór umowy [ pdf ] [ doc ].

Informacja z otwarcia ofert [ pdf ].