Busko-Zdrój, dnia 16 czerwca 2017 r.

Znak: OPIS.033.9.6.2017

ZAPROSZENIE DO ZŁOŻENIA OFERTY CENOWEJ

Gmina Busko-Zdój zaprasza do złożenia oferty cenowej na zakup i dostawę do szkół pomocy dydaktycznych na potrzeby realizacji zadania pn. Pracownia edukacji ekologiczno – przyrodniczej w szkołach podstawowych w Gminie Busko-Zdrój – zadanie realizowane w ramach Programu dla gmin województwa świętokrzyskiego pn. Pracownia edukacji ekologiczno – przyrodniczej w szkole podstawowej

Nazwa i adres Zamawiającego:
Gmina Busko-Zdrój
ul. A. Mickiewicza 10, 28-100 Busko-Zdrój
tel. 41 370 52 00, fax. 41 378 34 39

Przedmiot zamówienia:
Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa do szkół pomocy dydaktycznych na potrzeby realizacji zadania pn. Pracownia edukacji ekologiczno – przyrodniczej w szkołach podstawowych w Gminie Busko-Zdrój – zadanie realizowane w ramach Programu dla gmin województwa świętokrzyskiego pn. Pracownia edukacji ekologiczno – przyrodniczej w szkole podstawowej. Przedmiot zamówienia przedstawia Załącznik nr 1 do Zaproszenia.

Dokumenty do pobrania:
Zapytanie ofertowe [ pdf ].
Załącznik nr 1 - szczegółowy opis pomocy dydaktycznych [ pdf ].
Załącznik nr 2 - formularz ofertowy [ pdf ] [ doc ].
Załącznik nr 3 - wzór umowy [ pdf ].

Informacja o złożonych ofertach cenowych [ pdf ].