Busko-Zdrój, dnia 29.06.2017r.

Znak: RSID.7011.4.8.2017

ZAPROSZENIE DO ZŁOŻENIA OFERTY CENOWE

Gmina Busko-Zdrój, jako Inwestor zadania pn.

„Wykorzystanie odnawialnych źródeł energii poprzez montaż instalacji fotowoltaicznych w gospodarstwach domowych na terenie Gminy Busko-Zdrój - Opracowanie Programu Funkcjonalno – Użytkowego"

z a p r a s z a

do złożenia oferty cenowej na wykonanie usługi polegającej na kompleksowym wykonaniu Programu Funkcjonalno-Użytkowego dla całości inwestycji z uwzględnieniem budowy mikroinstalacji prosumenckich stanowiących indywidualne opracowania dla poszczególnych gospodarstw domowych, które będą stanowić załącznik do Programu Funkcjonalno-Użytkowego. Gospodarstwa domowe zlokalizowane są na terenie miasta i gminy Busko-Zdrój.

Przedmiot zamówienia:
Przedmiotem zamówienia jest usługa polegająca na kompleksowym wykonaniu Programu Funkcjonalno-Użytkowego dla całości inwestycji z uwzględnieniem budowy mikroinstalacji prosumenckich stanowiących indywidualne opracowania dla poszczególnych gospodarstw domowych, które będą stanowić załącznik do Programu Funkcjonalno-Użytkowego (dalej PFU - ilekroć wystąpi wskazanie na PFU należy rozumieć kompleksowe opracowanie Programu Funkcjonalno-Użytkowego dla całości inwestycji z uwzględnieniem budowy mikroinstalacji prosumenckich stanowiących indywidualne opracowania dla poszczególnych gospodarstw domowych).

Dokumenty do pobrania:
Zapytanie ofertowe [ pdf ] (korekta terminy składania oferty [ pdf ]).
Załącznik nr 1 - formularz ofertowy [ pdf ].
Załącznik nr 2 - oświadczenie [ pdf ].
Załącznik nr 3 - wzór umowy [ pdf ].

Unieważnienie postępowania [ pdf ] (2017-07-11).